OSTiDM Kontakt

Buty do tańca- SUPADANCE

Oferujemy Państwu buty taneczne angielskiej firmy SUPADANCE, która jest światowym liderem producentów obuwia tanecznego. Jakość, styl i komfort to synonim tej marki. Ręcznie robione buty w fabryce w Londynie wykonywane są z mistrzowska precyzją. Tańczą w nich najlepsi tancerze na świecie między innymi Mistrzowie Świata Par Zawodowych w tańcach latynoamerykańskich - Michał Malitowski i Joanna Leunis, a to jest najlepsze świadectwo.

Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że firma SUPADANCE wyspecjalizowała się w produkcji obuwia dla początkujących, jak również dla osób, które tańczą dłuższy czas.

Zaprojektowane są, tak aby zapewnić wygodę w trakcie treningów, turniejów tańca oraz podczas imprez tanecznych. Niektóre modele wzbogacone są w dodatkową wyściółkę, która zapewnia większy komfort wraz z upływem czasu. Buty są praktyczne, wygodne i wytrzymałe.

Charakteryzuje się świetnym wyglądem oraz funkcjonalnością, bowiem są zrobione z materiałów o bardzo wysokiej jakości. Każda Para obuwia może dostać dopasowana do użytkownika poprzez wybór: długości, wysokości i rodzaju obcasa, rodzaju podeszwy oraz wyściółki. Dzięki temu buty pasują do stopy idealnie i oferują właścicielowi wszystko co najlepsze. Obuwie taneczne to podstawowy atrybut każdego tancerza.

Sprawdź ofertę Supadance.. Kliknij
Preferencje co do zamówień obuwia tanecznego:

Rozmiary butów
Wszystkie buty Supadance robione są w angielskiej numeracji. Buty damskie powyżej numeru 8 oraz męskie powyżej numeru 12 są robione na specjalne zamówienie.
Tabela rozmiarów.

Dopasowana szerokość
W niektórych modelach istnieje możliwość wyboru szerokości na specjalne zamówienie. Takie zamówienia wymagają zapłaty zaliczki i nie podlegają zwrotowi. Czas oczekiwania na „specjalne zamówienie” wynosi od 4 do 6 tygodni.
Materiały
Obuwie tworzone jest z najlepszej jakości satyny oraz specjalnie wyselekcjonowanych skór. Wyświetlany kolor materiałów na stronie internetowej może zależeć od ustawień komputera i monitora.
Paski sandałów
Paski w sandałach są robione zbyt długie, w celu dopasowania buta do stopy. Gdy już założysz but, by wyglądać jak najlepiej, po zapięciu klamerki zbędną część paska możesz odciąć pod kątem, 3 cm za klamerką.
Obcasy
Dla Państwa informacji poniżej przedstawiamy zestawienie wszystkich dostępnych obcasów:

Wysokości obcasów damskich podane są w calach i mogą wynosić (mierzone od podłoża do najwyżej położonej części obcasa (na łączeniu z piętą).

KOBIETA- OBCASY
UK (cale) PL cm.
– 2 cale – 6 cm
– 2 ½ cala – 7,3 cm
– 3 cale – 8,5 cm
– 3 ½ cala – 9,8 cm (tylko w niektórych modelach, lub na specjalne zamówienie)


Chcesz wiedzieć więcej napisz lub zadzwoń
recepcja@eranova.pl
885-818-185