OSTiDM Kontakt

Praca dla Ciebie!

Dzięki niepowtarzalnej atmosferze w Eranova tworzymy wyjątkowe miejsce, w którym ludzie spełniają swoje marzenia. W tym celu poszukujemy do pracy osób otwartych, ambitnych, kreatywnych i dynamicznych, lubiących wyzwania, chcących realizować również własne marzenia i pomysły. Jeśli jesteś taką osobą, złóż swoją aplikację na wybrane stanowisko:


Instruktor tańca - Nauczyciel tańca

Do naszego Centrum Tańca Wasilewski-Felska zatrudnimy instruktorów i nauczycieli różnych stylów tańca. W zależności od umiejętności lub specjalizacji proponujemy pracę z dziećmi lub z młodzieżą lub z dorosłymi.

Wymagania
- pasjonowanie się tańcem,
- komunikatywność, wysoka kultura osobista,
- charyzma, pozytywne nastawienie do życia,
- nastawienie na rozwój i podnoszenie kwalifikacji.

Oferujemy
- stałe zatrudnienie,
- pracę w dowolnie wybranym stylu tanecznym,
- szkolenie przygotowujące do pracy pod okiem najlepszych instruktorów tańca,
- komfortowe warunki pracy na klimatyzowanych salach z parkietem, lustrami, nowoczesnym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym,
- możliwość rozwoju i realizowania własnych pomysłów.

Jeśli jesteś osobą pozytywnie nastawioną, dla której taniec jest pasją i łączysz z nim swoją przyszłość - odpowiedz na nasze ogłoszenie.
Opisz co potrafisz robić, w jakim stylu tanecznym dobrze się czujesz, jakie zajęcia taneczne prowadziłeś, z kim preferujesz pracę - czy z dziećmi, młodzieżą, czy raczej z dorosłymi, jakie masz osiągnięcia, w jakich szkoleniach tanecznych uczestniczyłeś.

Z przyjemnością się z Tobą spotkamy i razem ustalimy jak mógłbyś się realizować w szkole tańca w Eranova.
Czekamy na Ciebie!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub informacji o spełnieniu naszych wymagań na adres:
rekrutacja@eranova.pl z dopiskiem w tytule: ES/T/5/17.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Tańca Crea Dance Sp.J. z siedzibą w Olsztynie, al. Obrońców Tobruku 3, moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym oraz załączonym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji bieżącego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji i selekcji pracowników, w tym również w celu kontaktu ze mną. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie, zgodnie z przepisami RODO.”

Informujemy, że Administratorem przesłanych danych jest Centrum Tańca Crea Dance Sp.J. z siedzibą w Olsztynie, al. Obrońców Tobruku 3. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji . Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Posiada Pan/Pani prawo dostępu, zmiany i usunięcia treści swoich danych. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesów rekrutacyjnych i selekcji pracowników.