OSTiDM Kontakt

Kurs dla Narzeczonych

"Taniec dla narzeczonych"

Chcesz elegancko i swobodnie prezentować się na parkiecie podczas wesela? Kurs Tańca dla Narzeczonych przygotowaliśmy z myślą właśnie o tej szczególnej okazji! Program kursu obejmuje tylko najważniejsze i najbardziej pożądane tańce w trakcie przyjęcia weselnego. Został starannie opracowany na bazie naszych wieloletnich doświadczeń w "tanecznym przygotowaniu" Par do wesela. Kurs obejmuje 4 spotkania po 60 minut (z możliwością kontynuacji), w tym czasie pary poznają podstawowe kroki takich tańców jak: walc angielski, walc wiedeński, bachata, party dance.

Mówi się, że ślub to najważniejszy dzień w życiu. Dlatego Młoda para stara się zrobić wszystko, by rzeczywiście był on wyjątkowy pod każdym względem. Niezwykle ważnym elementem tego dnia jest pierwszy taniec Młodej Pary. To on przecież otwiera wesele i tworzy atmosferę do dalszej zabawy. Jak sprawić, żeby był on niezapomniany nie tylko dla nowożeńców, ale również dla przybyłych gości? To dzięki wyjątkowej choreografii będziecie mogli wyrazić siebie, swoje uczucia a przy tym poczuć się jak prawdziwi tancerze… Macie ku temu niepowtarzalna okazję!

Kurs trwa 4 spotkania (po 60 min) 1 x w tygodniu

Termin kursu:

START 06.08.2018 poniedziałek godz. 18.00.

- Bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa osobiście, mailowo lub telefonicznie
- Eranova zastrzega sobie prawo do odwołania lub przesunięcia terminu rozpoczęcia kursu ze względu na niewystarczającą ilość kursantów
- Na zajęciach obowiązuje zmiana obuwia

UWAGA: Możliwość dopisania się do kursu tańca max. do drugich zajęć.Lekcje indywidualne

Nie wiesz jak stworzyć niepowtarzalny pierwszy taniec? Eranova chętnie Wam w tym pomoże. Wspieramy Pary Narzeczonych w przygotowaniu do tak ważnego wydarzenia jak rozpoczęcie weselnej zabawy tym jedynym i wyjątkowym pierwszym tańcem.
Każdą Parę traktujemy indywidualnie, każdy układ taneczny jest inny, przygotowany z myślą o Państwa predyspozycjach, upodobaniach oraz charakterze wybranej muzyki. Pierwszy taniec weselny jest wyjątkowym, jedynym w swoim rodzaju przeżyciem dla Zakochanych, dlatego nie tylko ułożymy dla Państwa choreografię, ale również pomożemy w doborze odpowiedniej muzyki.
Choreografia może być klasyczna: walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot, quickstep. Lub też żywiołowa w gorących rytmach SALSY, brazylijskiej samby, kubańskiej cha-cha-cha, amerykańskiego rock & roll, jive, bachaty.

Terminy i godziny lekcji indywidualnych dostosowujemy do Państwa potrzeb.


Masz pytania? Wątpliwości? Zadzwoń lub napisz, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.


Informacje dodatkowe:
ZAPISY: Recepcja Eranova,
tel. 885 81 81 85,
tel. 89 534 94 04,
recepcja@eranova.pl


http://m.eranova.pl/2018/07/orig/dla-narzeczonych-sierpien-2648.jpg