OSTiDM Kontakt

Ruszamy z fitnessem - nowy grafik zajęć!!!

Ruszamy z fitnessem - nowy grafik zajęć od 08.06.2020 r.


*na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy

Formy prozdrowotne


PILATES ODMŁADZANIE


To cudowna metoda Pilates której towarzyszy niezwykła efektywność i bezpieczeństwo w których stosujemy zasadę kontroli, precyzji, integracji ruchu ciała z oddechem, aktywacji centrum... wzbogacona o ćwiczenia które wpływają znacząco i efektywnie na zdrowie, młodość i witalność. W naszym programie będziemy ćwiczyć całe ciało "od stóp do głów" pamiętając o gimnastyce twarzy która niesie niesamowity efekt odmładzający i liftingujący, gimnastyka ta ma na celu przywrócenie skórze jędrności, poprawienie krążenia krwi, eliminację toksyn, wygładzenie i profilaktykę zmarszczek, rozjaśnienie i jej odmłodzenie....chcesz zachować młodość, być zdrowa i witalna? Zapraszamy Cię na PILATES ODMŁADZANIE !


PILATES ODCHUDZANIE

Program ten jest nowatorskim podejściem do pracy z ciałem poprzez połączenie cudownej metody Pilates z treningiem funkcjonalnym, Tabatą i Mobility !!! Trening ten kompleksowo wzmacnia, ujędrnia całe ciało, redukuje cellulit, skupia się na mięśniach głębokich, tak ważnych dla naszej sylwetki, ale ważniejszych dla ZDROWIA! Stymuluje narządy wewnętrzne, poprawia strukturę kości, odżywia stawy (w tym kręgosłup) zapobiegając bólom. Program ten zmniejsza ryzyko urazów podczas wykonywania codziennych czynności i pozwala nam poruszać się pewniej i wydajniej. Ze względu na to, że łączy w sobie kilka rodzajów ćwiczeń jednocześnie, poprawia gibkość i koordynację.

Oprócz tego szybsze tempo (w odróżnieniu z Pilatesem klasycznym) zwiększa ogólną wydolność organizmu, poprawia krążenie krwi, pozwoli spalić nawet do 700 kcal :)!!! W programie Pilates odchudzanie będziemy stosować zasady Pilates tj. kontrola, precyzje ruchu, oddech zintegrowany z ruchem ciała, stabilizacja centralna, płynność i wizualizacja. Ćwicząc regularnie w krótkim czasie zauważysz i poczujesz efekty!!!


ZDROWE PLECY czyli mocny kręgosłup bez bólu

To kolejna nowość - program który jest prawdziwą błogością dla kręgosłupa i rozkoszą dla wszystkich pozostałych struktur naszego ciała- mięśni, stawów, kości, powięzi i narządów wewnętrznych.

ZDROWE PLECY czyli mocny kręgosłup bez bólu to bardzo bezpieczny trening , skupia się na wzmacnianiu mięśni biorących udział w stabilizacji kręgosłupa , pleców, brzucha , ud , pośladków, na pracy z powięzią - tkanką łączną która odgrywa znaczącą rolę w funkcjonowaniu kręgosłupa, nad odżywianiem go, albowiem tak jak cały organizm kręgosłup nie znosi bezruchu!!!! Uwielbia gdy go rozciągamy, wzmacniamy gdy dajemy mu przestrzeń gdy go odżywiamy czyli CWICZYMY WE WSZYSTKICH PŁASZCZYZNACH !! Wtedy jest szczęśliwy i nas nie boli . Program jest bardzo bezpieczny, mogą ćwiczyć wszyscy bez względu na wiek i problemy zdrowotne.


PROGRAMY FITNESSPŁASKI BRZUCH + SMUKŁE UDA + SEXY PUPA - PROGRAM TOP!!!


Efekty treningu mogą przejść Twoje najśmielsze oczekiwania – pozwolą na wymodelowanie, wzmocnienie, podniesienie dolnych partii ciała- pośladków i antagonistycznych czyli brzucha, wykorzystując niesamowicie skuteczne metody treningowe Twoje uda będą smukłe, jędrne !!! Poprawisz kondycję i koordynację ruchową.

Dzięki wybranym niezwykle efektywnym i różnorodnym ćwiczeniom inspirowanymi treningiem Flow, Tabaty, Funkcjonal na płaski brzuch pozbędziesz się tkanki tłuszczowej, uciążliwej oponki w talii czy wystających boczków. Przekonaj się, że warto!!

Nasza instruktorka poprowadzi Cię tak, Byś osiągnęła CEL


RZEŹBA CAŁEGO CIAŁA

To niezwykle skuteczny trening wzmacniająco-kształtujący Składa się z 10-minutowej rozgrzewki, po niej nastąpi kompleksowy zestaw ćwiczeń fitness obejmujący dolne i górne partie ciała.

Regularne ćwiczenia zapewniają szczupłą sylwetkę: ładne ramiona, płaski brzuch, wymodelowane biodra i smukłe uda♥

Ponadto wzmacniają mięśnie całego ciała i przyśpieszają spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, dzięki czemu skóra stanie się bardziej sprężysta i elastyczna. Jest to również dobra metoda, żeby rozprawić się z cellulitem.