OSTiDM Kontakt

Igor Berezovsky

Igor Berezovsky

Igor Berezovskyi – TRENER
Urodzony 04.04.1985 roku w rodzinie sportowców. Od dzieciak kochał sport. Przez 2 lata trenował gimnastykę, później lekką atletykę i piłkę nożną. Od 18-30 roku życia grał zawodowo w piłkę nożną. W latach 2002-2007 studiował i ukończył YUUNGPU im. KD Ushinskogo Wydział Wychowania Fizycznego i Sportu. Motto życia to : „życie jest ruchem!}”
W pracy trenera stara się przekazać swoim podopiecznym zdobytą wiedzę i umiejętności w procesie treningu, a także ładować ich pozytywną energią do życia!
„ W duszy jestem sportowcem i kocham swoją pracę.”TRENING FUNKCJONALNY
Trening funkcjonalny jest nowym trendem w nowoczesnym podejściu do treningu, zarówno w fitnessie jak i w treningu personalnym. Podstawową zasadą, która rządzi budową treningu funkcjonalnego jest wielostawowość ćwiczeń ( brak ćwiczeń izolowanych) oraz funkcjonalność ćwiczeń, czyli ich użyteczność w ruchach życia codziennego. Złożoność wykonywanych ćwiczeń w treningu funkcjonalnym pociąga za sobą wymuszanie intensywnego krążenia krwi, a co za tym idzie, poprawę jego działania oraz wzrost wydolności organizmu. Wielką jego zaletą jest to, iż aktywuje wszystkie rodzaje włókien mięśniowych, mięśnie głębokie oraz posturalne, odpowiadające za prawidłową postawę oraz za zdrowie kręgosłupa. Trening funkcjonalny to trening, który pozwoli ci jednocześnie na poprawienie kondycji, przygotowanie do zimowego białego szaleństwa, jak i również do pokazania super sylwetki na rozgrzanej słońcem plaży.


http://m.eranova.pl/2020/10/orig/jpg-grafik-pazdziernik-3407.jpg