OSTiDM Kontakt

STRECH & RELAX MIX

STRECH & RELAX MIX

Zajęcia rozciągające ciało: mięśnie, ścięgna a także nerwy. Potrzebuje ich niemal każdy, kto czuje się spięty, zestresowany lub też odczuwa sztywność w stawach. Rozciąganie redukuje powstałe podczas intensywnych ćwiczeń napięcie mięśniowe. Ponadto zapobiega powstawaniu kontuzji i urazów, uelastycznia mięśnie i zwiększa ruchomość w stawach. Niewątpliwą zaletą STRETCH RELAX MIX jest jego działanie - odprężające i regeneracyjne. zajęcia pozwalają pozbyć się stresu i negatywnych emocji, a spokojna klimatyczna muzyka koi nerwy i oczyszcza umysł.. STRETCH RELAX MIX to zajęcia dla każdego, kto dba, aby jego trening był efektywny, ciało sprawne, elastyczne i odporne na kontuzje, a mięśnie wypoczęte i odpowiednio wzmocnione.

Każde zajęcia są inne, programy łączą w sobie stretch aktywny czynny, stretch izometryczny, stretch relaxacyjny, gyrostretch, jogę vinyasa flow oraz inne formy..

Żyjąc w ciągłym napięciu i stresie potrzebujesz chwili oddechu, a jednocześnie pragniesz zadbać o swoje ciało? Zafunduj sobie zajęcia, które cię wyciszą oraz odnowią przepracowane na innych treningach ciało. Stretching i relaksacja to to, czego potrzebujesz.

STRETCH RELAX MIX to:
– zdrowe ciało
– spokojny umysł
– wzrost elastyczności mięśni, ścięgien i wiązadeł
– poprawa gibkości ciała
– obniżenie poziomu stresu

Sobota, godz. 10:00-10.50
Grafik 2023


Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy!
ZAPISY:
Recepcja Eranova,
tel kom: 885 81 81 85,
tel: 48 89 534 94 04,
recepcja@eranova.pl