OSTiDM Kontakt

TANIEC DLA MŁODZIEŻY! 4 spotkania!

Już 30.03 w czwartek o 18:00 zapraszamy na kontynuację kursu tańca skierowanego do MŁODZIEŻY! Instruktorem będzie Krzysztof Wasilewski - autor hitowej choreografii walca maturzystów I LO w Olsztynie!!

TANIEC DLA MŁODZIEŻY – 4 spotkania!

Już 30.03 w czwartek o 18:00 zapraszamy na kontynuację kursu tańca skierowanego do MŁODZIEŻY! Ogromny sukces choreografii walca Pana Krzysztofa Wasilewskiego zmotywował nas do zaproszenia uczniów szkół średnich na kurs tańca przygotowany specjalnie dla nich!
Jakich tańców można się spodziewać? TO ZALEŻY PRZEDE WSZYSTKIM OD WAS! Na pewno przewodnim elementem całego kursu będą tańce towarzyskie i latynoamerykańskie, ale nie ograniczamy się tylko do tego. Nasz MISTRZ TAŃCA Krzysztof Wasilewski dostosuje program zajęć do upodobań naszych nowych kursantów! Nie mamy tu sztywnych ram, to w czym młodzież będzie się czuła dobrze i to czego będą chcieli się uczyć będzie w pierwszej kolejności praktykowane na naszym parkiecie.

TANIEC DLA MŁODZIEŻY
START: 30.03.2023 CZWARTEK GODZINA 18:00
INSTRUKTOR: KRZYSZTOF WASILEWSKI
CZAS TRWANIA KURSU: 4 SPOTKANIA


Krzysztof Wasilewski wraz z żoną Karoliną Felską to najbardziej utytułowana para w Polsce - zdobyli 20-krotnie tytuł Mistrza Polski w tańcach standardowych, latynoamerykańskich i 10 tańcach, byli wielokrotnymi finalistami Mistrzostw Świata i Europy Zawodowców w 10 Tańcach i w tanecznym Show 1993 roku. Krzysztof Wasilewski zainicjował i powołał do życia pierwszy w Polsce zawodowy związek skupiający nauczycieli i trenerów, zawodników tańca towarzyskiego pod nazwą Polskie Zawodowe Stowarzyszenie Taneczne, w latach 1992 – 1995 zainicjował i zrealizował serię programów w TVP1 pt. „Grand Prix Zawodowców w tańcu towarzyskim”. Co więcej, organizował coroczną imprezę „Olsztyn Tańczy” - happeningu tanecznego dla wszystkich mieszkańców Olsztyna organizowanego co roku przez 15 lat z rzędu począwszy od 2006 roku w Święto Niepodległości 11 listopada w Hali Urania w Olsztynie, na którym Olsztyniacy prezentują swoje umiejętności taneczne. Podczas 2-godzinnej zabawy w pokazach występuje ok. 800 dzieci, młodzieży i dorosłych. Imprezie towarzyszyły co roku pokazy sportowców, oraz gwiazd znanych z popularnych programów telewizyjnych).


Choreografia walca, którą Krzysztof Wasilewski przygotował specjalnie na studniówkę maturzystów I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Olsztynie spotkała się z ogromnym sukcesem, ale nie ma się co dziwić! Maturzyści zatańczyli do hitu Lady Gagi „Hold my hand”, a przygotowywali się zaledwie 2 miesiące do tego występu. Ich choreografia nie należy do najprostszych, ponieważ została urozmaicona o figury, które naprawdę zapierają dech w piersi! Nic dziwnego, że filmik studniówkowy ukazujący występ maturzystów zdobył PONAD MILION wyświetleń! Warto zaznaczyć, że uczniowie, których pod swoje skrzydła wziął Krzysztof Wasilewski z profesjonalnym tańcem nie mieli wcześniej styczności.

Poniżej znajduje się bezpośredni link, więc zobaczcie czym się wszyscy zachwycają!


ZAPRASZAMY – WALC MATURZYSTÓW


Nie tylko my jesteśmy zachwyceni efektem, o choreografii Krzysztofa Wasilewskiego artykuły napisały największe polskie portale!

https://dziendobry.tvn.pl/newsy/olsztyn-maturzysci-zatanczyli-na-studniowce-walca-do-utworu-lady-gagi-6642446?fbclid=IwAR2Fyye3_hTdfC7itX2w4Gl0IsQYEyXjuv5HlnjIfRS9265tSpcl197KTB0ARTYKUŁ DZIEŃ DOBRY TVN

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2023-01-23/olsztyn-lady-gaga-na-studniowce-walc-maturzystow-hitem-internetu/ -
ARTYKUŁ NA SERWISIE POLSATNEWS

https://www.eska.pl/olsztyn/studniowka-i-lo-w-olsztynie-im-adama-mickiewicza-w-olsztynie-zobacz-jak-sie-bawili-zdjecia-aa-CKiP-zgCK-2wWU.html - ARTYKUŁ NA PLATFORMIE RADIO ESKA

https://www.rmf.fm/magazyn/news,53805,takiego-tanca-na-studniowce-jeszcze-nie-bylo-walc-maturzystow-z-olsztyna-to-hit-internetu-jesli-tak-tanczycie-to-sie-nie-martwie-o-wasza-mature-wideo.htmlARTYKUŁ NA STRONIE RADIA RMF FMhttp://m.eranova.pl/2023/03/orig/taniec-dla-mlodzezy-3919.jpg