OSTiDM Kontakt

Ewa Dul-Połeć

Instruktor fitness- nowoczesne formy gimnastyki, Instruktor Pilates (3 stopnie), Instruktor Spinning, Senior Fit, Zdrowy kręgosłup, Vinyasa Power Yoga, Instruktor Aquafit, Bodyball, Stretching, Gyrokinesis - to tylko niektóre z licznych specjalności Ewy. Szkoleniowiec i metodyk, pracuje na własnych, autorskich programach szkoleniowych. Od 12 lat współpracuje z Instytutem Sportu i Edukacji.

Ma za sobą tysiące przeprowadzonych lekcji na kursach kwalifikacyjnych dla instruktorów fitness, aquafitness, warsztatach, seminariach, a także na szkoleniach z Pilates, Stretchingu czy Flow Yogi. Prowadziła lekcje pokazowe na konwentach międzynarodowych i kongresach fitness m.in. w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Wrocławiu, Katowicach.

Ewa jest wielką pasjonatką swojej pracy. Jej lekcje cechuje niezwykła charyzma, żywiołowość i dynamika. Bardzo ciekawe rozwiązania metodyczne oraz ciepły i jasny przekaz sprawiają, że na jej zajęcia przychodzi się z ogromną przyjemnością. Sama mówi o sobie:„W swoje lekcje wkładam całe swoje serce i wiedzę, ponieważ kocham ludzi i kocham to, co robię.”Grafik fitness...kliknij

http://m.eranova.pl/2013/04/z4/fb-na-strone-110.jpg
Śledź nas na Facebooku.
Bądź na bieżąco !!!