OSTiDM Tropicana Cup Kontakt

Olsztyn? Aktywnie!

Zapraszamy Olsztynian do najprzyjemniejszej aktywności jaka istnieje na świecie – do tańca !!! Eranova – Miejsce Kreatywnej Aktywności włączyło się w projekt "Olsztyn. Aktywnie!" organizowany przez Urząd Miasta w Olsztynie. Razem chcemy zachęcać mieszkańców Olsztyna do aktywności.

Zajęcia taneczne w ramach programu Olsztyn Aktywnie są nieodpłatne a ilość miejsc jest ograniczona.


Program "Olsztyn? Aktywnie!", w którym uczestniczymy cieszy się ogromną popularnością. Tym, którzy jeszcze mają ochotę zapisać się na bezpłatne zajęcia taneczne, przedstawiamy listę aktywności, na które są jeszcze wolne miejsca.

Rezerwacji prosimy dokonywać pod nr tel. 89 534 94 04


04.08. Walc Wiedeński - są wolne miejsca
28.07 Disco Fox - są wolne miejsca

UWAGA! Na poniższe zajęcia nie ma już wolnych miejsc!!!
21.07 Tango Argentyńskie - nie ma wolnych miejsc
12.07 (pt) Salsa solo - nie ma wolnych miejsc
14.07 (nd) Salsa parami - nie ma wolnych miejsc
19.07 (pt) Rumba Solo - nie ma wolnych miejsc
26.07 (pt) CCC Solo - nie ma wolnych miejsc
02.08 (pt) Samba Solo - nie ma wolnych miejsc
11.08 i 18.08 Zumba Fitness - nie ma wolnych miejsc

Dla każdego coś miłego..
W ofercie znajdą się zajęcia w formie solowej i dla par.
Zajęcia solo (60 min., Zumba - 45 min.): Salsa, Samba, Cha Cha, Zumba, Rumba
Zajęcia dla par (60 min.): Salsa, Disco Fox, Walc Wiedeński, Tango Argentino,

Poniżej przedstawiamy terminy zajęć solowych i w parach:

http://m.eranova.pl/2013/07/orig/olsztyn-aktywnie-terminy-242-347.jpg

Zgłoszenia par lub solo wraz z numerem telefonu prosimy zgłaszać pod numer 89 534 94 04 lub mailowo na adres szkola.tanca@eranova.pl.


Te rytmy porwą każdego …
Nudzi Was joga a na bieganie nie macie ochoty? Dzięki Eranova w ofercie znajdą się nowe formy aktywności dla tych, którzy uwielbiają energiczny i ekspresyjny taniec. Salsa, Samba, Cha Cha czy Disco Fox wyzwolą w Was niespożyte pokłady pozytywnej energii, pozwolą na odprężenie i relaks w towarzystwie muzyki. Energetyczna Zumba będzie idealna dla szukających połączenia tańca latynoskiego z aerobikiem. Łączy ona w sobie energetyczną i motywującą muzykę z wyjątkowo prostymi krokami oraz układami tanecznymi. Pozwala poprawić sylwetkę i spalić kalorie w miły i atrakcyjny sposób.


Aktywnie, romantycznie i lirycznie …
Jeżeli szukacie chwili oddechu, wytchnienia i oderwania od codzienności, proponujemy bardziej zmysłowe formy taneczne. Walc Wiedeński, Tango Argentino czy Rumba to taniec nie tylko ciał ale i zmysłów. Wyważony i elegancki Walc Wiedeński przeniesie Was na wiedeńską salę balową, Tango Argentyńskie stworzy nieodparty nastrój tajemniczości a uwodzicielska Rumba sprawi, że poczujecie się atrakcyjni i uwodzicielscy.


To niebywała okazja ponieważ …
Wszystkie proponowane zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy będą przewodnikami po tajnikach tańca tworząc jednocześnie niezapomnianą atmosferę w grupie.
Zajęcia będą odbywały się w salach wyposażonych w profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie i najnowszy system klimatyzacji.