Taniec dla Nowożeńców

Taniec dla Nowożeńców Olsztyn
TANIEC DLA NARZECZONYCH – ZAJĘCIA GRUPOWE!
Zapraszamy przyszłe PARY MŁODE na GRUPOWE KURSY TAŃCA, idealne, aby w miłej i wspierającej atmosferze przygotować się do WASZEGO DNIA!
Na zajęciach grupowych nauczycie się:
WALCA ANGIELSKIEGO
WALCA WIEDEŃSKIEGO
DISCO FOX
MERENGUE
Grafik Zapisy Zadzwoń

Zapisy












    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Centrum Tańca Crea Dance Karolina Felska Krzysztof Wasilewski Sp.j. w celu realizacji zapisów na kurs oraz prowadzenia korespondencji związanej z jego przebiegiem, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.




    Rozumiem, że zapis poprzez formularz wiąże się z zapisem na kurs oraz opłatą za pierwsze zajęcia (dane do przelewu zostaną przesłane mailowo). Jeśli opłata nie zostanie wniesiona najpóźniej do dnia poprzedzającego start kursu, rozumiem, że mogę zostać wykreślony/a z listy. Wiem, że po pierwszych zajęciach możliwa jest rezygnacja z kursu bez dodatkowych dopłat. * Zapoznałem/am się z warunkami zapisów na kurs tańca.