OSTiDM Kontakt

Taniec Towarzyski dla zaawansowanych!!!

#zatańczpodokiemmistrzów

Kiedy słyszymy „Taniec Towarzyski” wyobrażamy sobie pięknie ubraną parę lekko wirującą po parkiecie w rytm walca wiedeńskiego. Ale czy w najśmielszych snach wyobrażamy sobie, że tą wirującą parą… możemy być właśnie my? Czas przełamać stereotypy i uwierzyć, że każdy może tańczyć taniec towarzyski! Kursy tańca towarzyskiego w ERANOVA prowadzone są na podstawie Światowego Programu Tanecznego, który zakłada naukę tańca użytkowego. Oznacza to, że nauka kroków tanecznych jest bardzo prosta a dodatkowo towarzyszy temu miła i sympatyczna atmosfera w nowoczesnych pomieszczeniach ERANOVA.

Nowy kurs:
|II ETAP: Taniec towarzyski dla zaawansowanych| środy | g. 20.30.|Iwona Pavlović|


Zajęcia prowadzą wykształceni, zawodowi nauczyciele, mistrzowie tańca, którzy właśnie o tańcu towarzyskim wiedzą wszystko.

Program Crea-Dance pozwala też kształtować prawidłową sylwetkę i odprężyć się po ciężkim dniu pracy. Znajomość podstawowych kroków tanecznych ułatwia kontakty towarzyskie i daje gwarancję dobrego samopoczucia na karnawałowych zabawach.


Nauka podstawowych kroków i figur oparta na światowym programie tanecznym oraz międzynarodowym systemie Crea-Dance.
Całość kursu składa się z ośmiu spotkań po 75 minut.

Celem pierwszego etapu nauczania jest zapoznanie się z najbardziej znanymi, popularnymi rytmami i tańcami, które będzie można wykorzystać wszystkich możliwych imprezach, balach, potańcówkach.
W programie: Blues, Walc Wiedeński, Walc Angielski, Party Dance, Foxtrot, Cha-Cha, Tango Argentino, Rumba.
Oprócz nauki powyższych tańców otrzymacie Państwo podstawę i praktyczną wiedzę związaną z formami tanecznymi. Znajomość podstawowych kroków tanecznych pozwoli Państwu poczuć się bardziej komfortowo, pewniej siebie, atrakcyjniej na każdym spotkaniu towarzyskim z muzyką i tańcem a formy towarzyskie pomogą w łatwiejszym nawiązywaniu przyjaznych relacji z mężczyzna lub kobietą.

Warto wspomnieć, że kursy Crea-Dance charakteryzują się wyjątkowym profesjonalizmem:
1. Metodyka prowadzenia zajęć oraz program oparty jest na kilkudziesięcioletniej tradycji szkół tańca z Europy Zachodniej,
2. Spotkania prowadzi nauczyciel tańca – specjalista z dziedziny upowszechniania kultury i tańca wśród młodzieży i osób dorosłych,
3. Atmosfera kursu jest bardzo przyjazna i życzliwa a klimat sprzyjający aktywnemu relaksowi we dwoje.

[b]- Kurs dla zaawansowanych

Jest utrwaleniem umiejętności tanecznych nabytych na kursie początkującym. Na tym poziomie poznajemy dwa nowe tańce. Do kroków podstawowych poznanych na kursie początkującym dochodzą efektowne figury, które są rozwinięciem poznanych już tańców.

Dwa pierwsze kursy: początkujący i zaawansowany tworzą kurs podstawowy

- Kurs Medalowy Brąz/ Srebro/ Złoto

Kursy medalowe są kontynuacją nauki tańca na poziomie zaawansowanym.
Uczestniczyć w tych kursach mogą absolwenci kursu początkującego i zaawansowanego.
Celem spotkań medalowych jest początek doskonalenia nabytych umiejętności tanecznych. Para taneczna poznając sekrety, techniki oraz charakterystykę akcji ruchowych dla danego tańca wygląda bardziej stylowo i atrakcyjnie. Szczególnie akcentowana jest nauka zasad prowadzenia przez partnera. Ta umiejętność daje mężczyźnie pewność siebie oraz gwarancję spełnienia oczekiwań nawet najbardziej wymagającej partnerki.
Ukoronowaniem każdego z kursów medalowych Crea-Dance jest otrzymanie wyjątkowej odznaki i Certyfikatu.


- Złota Gwiazda II
To finałowy etap kursu tańca Crea-Dance trwający cztery miesiące (Złota Gwiazd I i Złota Gwiazda II). Zajęcia odbywają się nadal jeden raz w tygodniu. Dodatkowo program obejmuje tzw. Wprawki Taneczne. Uczestnicy poznają najwyższe tajniki wiedzy tanecznej:
- Improwizację – czyli jak oddać się tanecznej muzyce, nie zważając na kolejność wyznaczonych figur.
- Profesjonalne choreografie – układy taneczne, kompozycje ruchowe, efekty i triki stosowane przez zawodowych tancerzy na turniejach tanecznych.
- Prezentacja i osobowość na parkiecie – czyli jak być prowadzącym mężczyzną w tańcu oraz jak wykorzystać naturalny kobiecy sexapeal w krokach i figurach tanecznych.

Serdecznie zapraszamy!!!


Informacje dodatkowe:
- Bardzo prosimy o wcześniejsze zapisywanie się na zajęcia osobiście, mailowo lub telefonicznie
- Centrum Tańca Wasilewski-Felska zastrzega sobie prawo do odwołania lub przesunięcia terminu rozpoczęcia kursu ze względu na niewystarczającą ilość kursantów
- Na zajęciach obowiązuje zmiana obuwia


ZAPISY:
Recepcja Eranova,
tel kom: 885 81 81 85,
tel: 48 89 534 94 04,
recepcja@eranova.pl[/size]


http://m.eranova.pl/2024/03/orig/kursy-wrzesien-2023-13-4165.jpg