OSTiDM Kontakt

SALSATION® to zabawny i uzależniający, funkcjonalny trening taneczny!

SALSATION® to zabawny i uzależniający, funkcjonalny trening taneczny!

SALSATION® to połączenie różnych styli tanecznych, w których ważne są emocje, z ćwiczeniami fitnessowymi. Angażuje nie tylko ciało, ale i umysł.


SALSATION® kładzie szczególny nacisk na muzykalność, liryczną ekspresję i trening funkcjonalny. W SALSATION® lubimy nazywać to Meraki - greckie słowo oznaczające ten szczególny dotyk pasji, którą wkładasz w coś, kiedy naprawdę lubisz to robić. Takie uczucie odniesiesz na zajęciach SALSATION®!


Istotą zajęć SALSATION® jest wykonywanie choreografii przygotowanej i zaprezentowanej przez instruktora w rytm dynamicznej muzyki (co sprawia, że w trakcie godziny możemy spalić około 500–800 kcal). Układ taneczny nie jest skomplikowany, nie wymaga również bardzo dobrej kondycji fizycznej czy uprzedniej znajomości figur tanecznych.Nigdy wcześniej nie tańczyłeś? Nie martw się! Nie potrzebujesz żadnego wcześniejszego doświadczenia tanecznego, aby cieszyć się zajęciami SALSATION®. Bez względu na to, na jakim jesteś poziomie sprawności lub tańca, SALSATION® jest właśnie dla Ciebie!


Wtorek, godz. 18:00
czwartek, godz. 18:00

Zajęcia prowadzi KAMA

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy!
ZAPISY:
Recepcja Eranova,
tel kom: 885 81 81 85,
tel: 48 89 534 94 04,

recepcja@eranova.pl